Suplování:   Pondělí 30.1.2023

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

   

SKA

               

1.B

 

SKA

                 

1.C

         

SKA

         

4.A

 

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

4.C

 

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

SKA

6.B

 

SKA

SKA

   

SKA

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Farkas Martin

 

..

PILJ

   

-

         

Iurlano Birgit

 

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

Lukeš David

 

-

..

..

-

-

PRI

PRI

PRI

PRI

 

Neumayer-El Bakri Silvia

 

..

RIE

PILJ

..

..

-

-

-

-

-

Schmahl André

 

..

..

               

Wurzer Silvia

         

..

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

208

 

BK

BK

BK

BK

BK

BK

BK

BK

   

E14

 

BK

BK

BK

 

BK

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bochez Jirí

2.hod

změna

SL

5.C (5LA)+

(106)

 
 

3.hod

změna

SL

5.C (5LA)+

(106)

 

Brhel Teodoro

7.hod

odpadá

SJ

4.C (4SJC)

 

Školní akce

 

8.hod

odpadá

SJ

4.C (4SJC)

 

Školní akce

Farkas Martin

4.hod

přesun <<

D

3.C

(109)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

D

3.C

 

na 4.hod

Haleš Isabella

6.hod

změna

OSZ

5.C

(E14)

 
 

7.hod

změna

OSZ

5.B

(E14)

 
 

8.hod

změna

OSZ

5.B

(E14)

 

Kovaríková Michaela

3.hod

přesun <<

B

2.B

(202)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

B

2.B

 

na 3.hod

Kriechbaumer Stefan

1.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Školní akce

Kutílková Marcela

9.hod

odpadá

CH

4.A

 

Školní akce

Louvel Cédric

7.hod

odpadá

FJ

4.C (4FJ)+

 

Školní akce

 

8.hod

odpadá

FJ

4.C (4FJ)+

 

Školní akce

Pilsová Jana

1.hod

přesun <<

CJL

3.A

(109)

z 6.hod

 

2.hod

supl. (FAR)

NJ

6.C

(109)

Arbeitsaufgabe

 

2.hod

odpadá

CJL

6.B

 

Školní akce

 

3.hod

supl. (NEU)

SNJ

5.A (5SNJ)+

(101)

 
 

6.hod

přesun >>

CJL

3.A

 

na 1.hod

Pribylová Jana

2.hod

odpadá

Tv

4.C (4TVm)+

 

Školní akce

 

3.hod

odpadá

Tv

4.C (4TVm)+

 

Školní akce

 

6.hod

spojeno (LUK)

Tv

2.B (2TmA)+

(TURN)

 
 

7.hod

spojeno (LUK)

Tv

2.B (2TmA)+

(TURN)

 
 

8.hod

spojeno (LUK)

Tv

1.C (1TmA)+

(TURN)

 
 

9.hod

spojeno (LUK)

Tv

1.C (1TmA)+

(TURN)

 

Riegrová Ivana

2.hod

supl. (NEU)

SNJ

5.A (5SNJ)+

(101)

 

Schwarz Roland

4.hod

odpadá

G

4.C

 

Školní akce

Welschová Rezazgui Anna

7.hod

odpadá

SJ

4.A (4SJA)

 

Školní akce

 

8.hod

odpadá

SJ

4.A (4SJA)

 

Školní akce

Wurzer Arnulf

1.hod

odpadá

F

4.A

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

IVT

4.C (4TVk)+

 

Školní akce

 

3.hod

odpadá

IVT

4.C (4TVk)+

 

Školní akce

Wurzer Silvia

1.hod

změna

AJAS

2.B (2AJb)

(210)

 
 

4.hod

změna

AJAS

2.A (2AJa)

(201)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

8.hod

Tv

1TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

9.hod

Tv

1TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

2. hod Školní akce

1.B

8.hod

Tv

1TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

9.hod

Tv

1TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

1. hod Školní akce

1.C

8.hod

Tv

1TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

9.hod

Tv

1TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

5. hod Školní akce

2.A

4.hod

AJAS

2AJa

(201)

změna

Wurzer Silvia

 
 

6.hod

Tv

2TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

7.hod

Tv

2TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

2.B

1.hod

AJAS

2AJb

(210)

změna

Wurzer Silvia

 
 

3.hod

B

 

(202)

přesun <<

Kovaríková Michaela

z 9.hod

 

3.hod

NJP

   

odpadá

 

(IUR)

 

6.hod

Tv

2TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

7.hod

Tv

2TmA

(TURN)

spojí

Pribylová Jana

(LUK)

 

9.hod

B

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.A

1.hod

CJL

 

(109)

přesun <<

Pilsová Jana

z 6.hod

 

1.hod

NJ

   

odpadá

 

(IUR)

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

3.C

4.hod

D

 

(109)

přesun <<

Farkas Martin

z 6.hod

 

4.hod

NJ

   

odpadá

 

(IUR)

 

5.hod

NJ

   

odpadá

 

(IUR)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

4.A

1.- 10. hod Školní akce

4.C

1.- 10. hod Školní akce

5.A

2.hod

SNJ

5SNJ

(101)

supluje

Riegrová Ivana

(NEU)

 

2.hod

SL

5LA

(106)

změna

Bochez Jirí

 
 

3.hod

SNJ

5SNJ

(101)

supluje

Pilsová Jana

(NEU)

 

3.hod

SL

5LA

(106)

změna

Bochez Jirí

 

5.B

2.hod

SNJ

5SNJ

(101)

supluje

Riegrová Ivana

(NEU)

 

2.hod

SL

5LA

(106)

změna

Bochez Jirí

 
 

3.hod

SNJ

5SNJ

(101)

supluje

Pilsová Jana

(NEU)

 

3.hod

SL

5LA

(106)

změna

Bochez Jirí

 
 

7.hod

OSZ

 

(E14)

změna

Haleš Isabella

 
 

8.hod

OSZ

 

(E14)

změna

Haleš Isabella

 

5.C

2.hod

SNJ

5SNJ

(101)

supluje

Riegrová Ivana

(NEU)

 

2.hod

SL

5LA

(106)

změna

Bochez Jirí

 
 

3.hod

SNJ

5SNJ

(101)

supluje

Pilsová Jana

(NEU)

 

3.hod

SL

5LA

(106)

změna

Bochez Jirí

 
 

6.hod

OSZ

 

(E14)

změna

Haleš Isabella

 

6.A

1.hod

NJ

   

odpadá

 

(NEU)

6.B

1., 2. hod Školní akce

 

skup 6SJ1: 5. hod Školní akce

 

skup 6FJ: 5. hod Školní akce

6.C

2.hod

NJ

 

(109)

supluje

Pilsová Jana

Arbeitsaufgabe

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 2. hod - Schmahl André

1.B, 1. hod - Schmahl André

1.C, 5. hod - Wurzer Silvia

4.A, 1.- 10. hod - Neumayer-El Bakri Silvia

4.C, 1.- 10. hod - Iurlano Birgit

6.B, 1., 2. hod - Farkas Martin

6.B (6SJ1, 6FJ), 5. hod - Farkas Martin

 

Zpracováno v systému Bakaláři